شهید هادی طارمی برادر شهید جواد طارمی محافظ سردار سلیمانی

شهید هادی طارمی  برادر شهید جواد طارمی محافظ سردار سلیمانی

شهید هادی طارمی برادر شهید جواد طارمی محافظ سردار سلیمانی بود. که در حمله تروریستی نیروهای آمریکایی به کاروان حشدالشعبی به همراه
سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس به شهادت رسید.
سرگرد شهید هادی طارمی در آستانه 40 سالگی بعد از 16 سال افتخار خدمت در لباس سبز پاسداری در بامداد ۱۳ دی‌ماه ۱۳۹۸ به شهادت رسید.
از این شهید بزرگوار که سالها در تیم حفاظت شهید سلیمانی بود،دو دختر 4 ساله و ۹ ساله به نام‌های «محیا» و «هانیه» به یادگار مانده.

پدر شهید طارمی؛

محمدرضا طارمی در باره خصوصیات اخلاقی فرزند شهیدش می گوید: از نظر خصوصیات اخلاقی منحصر به فرد و عالی بود.
هرچند بسیار مظلوم بود، اما زیر بار حرف زور نمی‌رفت.
بارها دیده بودم برای احقاق حق مظلوم و مقابله با زورگو پادرمیانی می‌کرد.
دلتنگ پسرم هستم اما خدا را شکر می‌کنم که هادی شهید شد. وقتی خبر شهادت هادی را شنیدم با خودم گفتم به آرزوت رسیدی. امیدوارم در آن دنیا شفیعمان باشد». او ادامه می‌دهد: «هادی یک‌عمر برای امام حسین (ع) سینه زده بود و آرزو می‌کرد که‌ای کاش در کربلا بود. شکر خدا که در راه دفاع از اسلام شهید شد».

جزئیات تشییع شهید هادی طارمی برادر شهید جواد طارمی محافظ سردار سلیمانی

مراسم تشییع و خاکسپاری پیکر مطهر شهید هادی طارمی، از اعضای تیم حفاظت سپهبد شهید قاسم سلیمانی که همزمان با او در عملیات تروریستی آمریکایی‌ها به شهادت رسید.در روز سه‌شنبه ۱۷ دی‌ماه ۱۳۹۸ در تهران برگزار شد.
این مراسم علاوه بر مراسم سراسری تشییع شهدا در محل سکونت شهید در محله یافت‌آباد تهران با حضور دوستان و همرزمانش برپا  شد.
مراسم تشییع در روز سه‌شنبه از ساعت ۸:۳۰ صبح از میدان جانبازان واقع در بلوار الغدیر با حضور عموم مردم آغاز شد و تا میدان الغدیر ادامه داشت.
سپس پیکر مطهر برای انجام مراسم خاکسپاری به گلزار شهدای تهران منتقل شد.
مراسم شب وداع با پیکر مطهر شهید هادی طارمی نیز بعد از تشییع سراسری شهدا در تهران در روز دوشنبه، ۱۶ دی ماه ۱۳۹۸ از ساعت ۲۰ الی ۲۲ در مجموعه ورزشی فارابی واقع در بلوار الغدیر برگزار شد.