صدا و سیما مهم ترین رابطه فی ما بین نظام و مردم و مردم و نظام است

صدا و سیما مهم ترین رابطه فی ما بین نظام و مردم و مردم و نظام است
آیت الله صفایی بوشهری در دیدار با آقای سید حسین ناظر مدیر کل صدا و سیمای مرکز بوشهر اظهار داشت: صدا و سیما و رسانه ملی، پنجره نورانی نظام برای ارائه فرهنگ ایرانی اسلامی و کتاب گویا و بینای انقلاب برای مردم است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با اشاره به اینکه صدا و سیما مهم ترین رابطه فی ما بین نظام و مردم و مردم و نظام است، افزود: الحمدلله در سال های اخیر تحولات بسیار خوبی در رسانه ملی صورت گرفته و آثار بسیار خوبی بر مردم واقع شده است.

همچنین وی عملکرد صدا و سیمای کشور را موفق ارزیابی کرده و افزود: همیشه یک مجموعه تولیدی یک سری آرمان هایی دارد که سعی می کند به آن برسد و الحمدلله این نگاه هم در تولید منابع انسانی و هم تولید برنامه های با کیفیت در صدا و سیمای کشور مشاهده می شود.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه هم اینک در مقابل تهاجم رسانه ای گسترده جهان استکبار قرار داریم افزود: صدا و سیما می تواند در عرصه حفظ آرمان ها و ارزش های انقلاب و امید و دلگرمی مردم به آینده طراحی کرده و برنامه های قوی، جذاب و کارشناسانه تولید کند.

آیت الله صفایی بوشهری ادامه داد: رسانه ملی چشم و گوش نظام و سدی محکم در برابر تهاجم رسانه‌ای جهان استکبار است و در فراز و نشیب‌های انقلاب توانسته بسیاری از توطئه‌های جهان استکبار، اصحاب فتنه و مزدوران داخلی را افشا و کنترل نماید.

آیت الله صفایی بوشهری در پایان از صدا و سیمای استان بوشهر تشکر کرد و توصیه های لازم جهت رشد و بالندگی برنامه های صدا و سیمای استان ارائه نمود و برای موفقیت آنان دعا کرد.

پایگاه اطلاع رسانی آیت الله صفایی بوشهری meeraj.ir