متن پیام تبریک حضرت آیت الله صفایی بوشهری نمایدن ولی فقیه در استان بوشهر و امام جمعه بوشهر.

حضرت آیت الله صفایی بوشهری در پیامی به هفته بسیج را به سردار سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی ریاست سازمان بسیج مستضعفین کشور تبریک گفت.

متن پیام تبریک حضرت آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان بوشهر و امام جمعه بوشهر.متن پیام تبریک حضرت آیت الله صفایی بوشهری نمایدن ولی فقیه در استان بوشهر و امام جمعه بوشهر.

بسم الله الرحمن الرحیم

محضر مبارک جناب مستطاب سردار سرتیپ پاسدار آقای غلامرضا سلیمانی «دام عزه العالی»

ریاست محترم سازمان بسیج مستضعفین کشور.

با سلام و عرض ادب و دعای خیر.

بدینوسیله سالروز تاسیس سازمان بسیج مستضعفین کشور به حضرتعالی و تمامی پاسداران گرانقدر و بسیجیان ارجمند تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

بی تردید جایگاه ارزشمند بسیج در تحقق منظومه ولایتمداری، حراست و حفاظت از آرمان ها و ارزش های انقلاب شکوهمند اسلامی و دفاع مقدس و پیشرفت همه جانبه کشور و حمایت از اقشار محروم و خدمت به آنان در تاریخ ایران و اسلام هرگز فراموش نخواهد شد.

بسیج مستضعفین هدیه عرشی خداوند به مردم ایران در پرتو انقلاب اسلامی ایران می باشد.

بسیج لشکر پرشور و سراسر شعور به فرماندهی حجت خدا و مقام ولایت می باشد که هم اینک تجلّی در وجود مبارک و بسیار گرانقدر و ارزشمند مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای «دامت برکاته العالیه» دارد.

دوام ارتقای سطح معرفتی و ایمانی، تقوا و اخلاق رفتاری، معنویت و اخلاص، بصیرت، مجاهدت و پیشگامی در عرصه حضور به موقع در صحنه‌های سرنوشت ساز فرهنگی، سیاسی، اقتصادی، امنیتی، دفاعی، عمرانی، علم و فناوری و خدماتی از ویژگی‌های بسیج عزیز می‌باشد.

بسیج مایه اقتدار روز افزون نظام جمهوری اسلامی و موجب ناامیدی و شکست توطئه های دشمنان داخلی و خارجی و دفاع پیروزی آفرین در مقابل تهاجم جهان استکبار و مزدوران آن و الگوی مناسب و کارآمدی برای تمامی کشورهای انقلابی است.

مجدداً هفته بسیج و پنجم آذرماه سالروز تأسیس بسیج مستضعفین را به حضرتعالی و همه بسیجیان ایران تبریک عرض می‌نمایم.

تعجیل در ظهور حضرت ولی عصر «روحی فداه» و طول عمر با عزت مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای «دامت برکاته العالیه» و موفقیت حضرتعالی و همه همکاران محترم و بسیجیان عزیز را از خداوند متعال خواستارم. یاد و خاطره شهدا و امام شهدا را گرامی می دارم.

 

صفایی بوشهری

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر