گردش حجم نقدینگی صنایع نفت در استان

در ادامه سلسله نشست‌های نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با جوانان؛ عصر پنج شنبه 22آبان 99 به صورت مجازی با جوانان جم دیدار کردند.حجم نقدینگی صنایع نفت استان،باید در استان گردش داشته باشد
آیت الله صفایی بوشهری در آغاز این دیدار ضمن تشکر و قدردانی از جوانانی که در این نشست حضور داشتند، توضیحاتی پیرامون نقش انقلاب اسلامی در شرایط کنونی منطقه و جهان بیان داشته و افزود: جهان در آستانه تحولی عظیم است و پیچ بزرگ تاریخی در شرف وقوع است بدین جهت باید جوانان ولایتمدار در راستای تحقق اندیشه های مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای «دامت برکاته العالیه» تلاشی جهادی و پر بصیرت داشته باشند.
ایشان در این دیدار به چند نکته پیرامون موضوعات مختلف استان و شهرستان جم به شرح زیر اشاره کردند:

_ گردش حجم نقدینگی صنایع نفت در استان
_ نظارت و برخورد با تخلفات
_ اشتغال در مناطق جنوب استان
_ صنایع تبدیلی خرما در شهرستان جم
_ مقابله با ناهنجاری های فرهنگی

_ گردش حجم نقدینگی صنایع نفت در استان

ایشان با اشاره به اینکه متاسفانه حجم زیادی از نقدینگی صنایع نفت در مرکز گردش دارد؛ عنوان کردند این قرارداد ها در درون استان بسته بشه و  این حجم نقدینگی در  درون استان گردش داشته باشد تا مراکز اقتصادی ما مثل بانک ها بتوانند  با گردش بالا از کارآفرینان حمایت کنند.

_ نظارت و برخورد با تخلفات

نماینده ولی فقیه در استان در خصوص نظارت و برخورد با تخلفات گفتند در کنار اقدامات مراکز نظارتی ، بازرسی و امنیتی
شما جوانان اگر با مورد تخلفی رو به رو شدیدی با مستندات، با امام جمعه شهرستان که نماینده و مورد اعتماد ما هستند در میان بگذارید قطعا اقداماتی صورت خواهد گرفت.

_ اشتغال در مناطق جنوب استان

حضرت آیت الله صفایی بوشهری خاطرنشان کردند وضعیت اشتغال در مناطق جنوب استان اصلا خوب نیست. و طراز اشتغال در صنایع نفت باید حداقل 50% به بالا باشد نه 50%.
متاسفانه الان اینطور نیست و این موضوع همیشه مورد تاکید ما بوده در این موضوع مقطعه ای درست شد امام با تغیر و تحولات گاهان شرایط تغیر میکند و کار مشکل می شود.

_ صنایع تبدیلی خرما در شهرستان جم

ایشان با تاکید بر عدم خام فروشی خرمای جم اضافه کردند : در کنار خرمای جم باید 70 صنایع تبدیلی به وجود بیاید.
مسؤلین نیز در این راستا تلاش کنند برای این کار سرمایه گذار پیدا کنند. شما جوانان نیز با کمک امام جمعه این موضوع را پیگیری کنید.

_ مقابله با ناهنجاری های فرهنگی

وی با اشاره به حجم بالای فعالیت دشمن در جنگ نرم و تلاش برای ایجاد ناهنجاری های فرهنگی بیان کردند: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری

دشمن تواسته ضربه وارد کند و آسیب بزند امام پیروز نشده .
نمونه آن هم همین حرکت شما جوانان جم در رزمایش مواسات و کمک مومنانه بود شما در جم یک حماسه آفریدید واین نشان از عدم پیروزی دشمن دراد.
ایشان همچنین تاکید کردند تشکیلات فرهنگی مردم نهاد فضا هارا با ایجاد برنامه های صحیح فرهنگی و مدیریت فرهنگی در دست بگیرند.
که الحمدلله جم در این امر پیش قدم است.

https://gharargah.com/?p=1172&preview=true